TJ Slavoj
sportovní hala

  • White Facebook Icon

Zpráva

Kateřina Čokrtová                                   cokrtka@seznam.cz                                                 tel: 778 742 889

Jana Machorková                                    janacokrtova@seznam.cz                                       tel: 733 620 749

Stanislav Kosík                                        skklu@seznam.cz                                                    tel: 721 007 340

Milan Rollo                                               rollom@seznam.cz                                                  tel: 605 766 814

David Machorek                                       dmachorek@gmail.com                                          tel: 605 237 253

Zdeněk Pala                                             pala.zd@seznam.cz                                                 tel: 778 448 871

Pavel Kvasnička                                       pavel@kvasnicka.org                                              tel: 776 871 888

© 2019 pro Atletiku Český Brod vytvořil Pavel Kvasnička

Závody 2019

Termínová listina 2019 - Přípravka

Duben:

27.4. - Pošuk - přespolní běh, všechny věkové kategorie

28.4. - Zruč nad Sázavou

Květen:

4.5 - Závod přípravek skupiny B, Kutná Hora, soutěž družstev 07, 08 (dvě družstva)

Červen:

2.6 - Závod přípravek skupiny B, Nymburk, soutěž družstev 07, 08 (dvě družstva)

2.6 - Míting atletických přípravek, Čáslav, soutěž jednotlivců 10,11

8.6 - Míting atletických přípravek, Kutná Hora, soutěž jednotlivců 10,11

13.6 - Závod přípravek skupiny B, Vlašim, soutěž družstve 07, 08 (dvě družstva)

22.6 - Závod přípravek skupiny B, Kolín, soutěž družstve 07, 08 (dvě družstva)

Termínová listina 2019 - Mladší žactvo

Duben:

14.4 - Duhové atletické závody - Líbeznice2004 - 2013

21.4 - KP mužů a žen Stará Boleslav, všechny věkové kategorie

27.4 - POŠUK - přespolní běh, Český Brod, Všechny věkové kategorie

28.4 - KP mužů a žen, Stará Boleslav, Všechny věkové kategorie

Květen:

5.5 - Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva, Kutná Hora, 2006, 2007 - POVINNÉ

17.5 - 1. kolo KPD mladšího žactva, Stará Boleslav, 2006, 2007 - POVINNÉ

Červen:

07.6 - 2.kolo KPD mladšího žactva, 2006, 2007 - POVINNÉ

15.6 - KP jednotlivců mladšího žactva,Stará Boleslav, 2006, 2007 - POVINNÉ

21.6 - 3. kolo KPD mladšího žactva Čáslav 2006, 2007 - POVINNÉ

Termínová listina 2019 - Starší žactvo

Květen:

1.5. - Polabské závody Kolín

12.5. - Krajský přebor jednotlivců staršího žactva - Kladno

19. 5.- 2. kolo KPD mužů a žen - Stará Boleslav

24.5. - 2. kolo KPD staršího žactva - Časlav - povinné

Červen:

2.6. - 3.kolo KPD mužů a žen, Stará Boleslav 

14.6 - 3.kolo KPD staršího žactva - Kolín -povinné

Září:

1. 9 nebo 8.9. - Finále KPD - povinné

Termínová listina 2019 - Dorost

Květen:

1.5. - Polabské závody Kolín

11.5. - Krajský přebor jednotlivců staršího žactva - Kladno

19. 5.- 2. kolo KPD mužů a žen - Stará Boleslav

25.5. - 2. kolo KPD dorostu - Kolín - povinné

Červen:

2.6. - 3.kolo KPD mužů a žen, Stará Boleslav 

Srpen

31.8. - 3. kolo KPD dorostu - Stará Boleslav - povinné