Závody 2022

Přípravka (2011 a mladší)

13. 3.     Halové závody pro nejmenší ve Zruči nad Sázavou (r. n. 2015 – 2016)

27.3.       Krajský přebor v přespolním běhu - Čáslav

3. 4.       Atletický trojboj na Kutilce, závod na 400m/800m - Český Brod (r. n. 2011 – 2017)

23. 4.    PoŠuk – Pošemberský ultrakros

1. 5.       Závod rodičů s dětmi (r. n. 2011 – 2017)

13.5.     1. kolo soutěže družstev přípravek – Benešov (r. n. 2011 – 2014)

5.6.       2. kolo soutěže družstev přípravek – Nymburk (r. n. 2011 – 2014)

10.6.     3. kolo soutěže družstev přípravek – Kutná Hora (r. n. 2011 – 2014)

9.9.       4. kolo soutěže družstev přípravek - Český Brod (r. n. 2011 – 2014)

25. 9.    Finále přípravek – Beroun (r. n. 2011 – 2013)

Mladší žactvo ( 2009-2010)

27.3.       Krajský přebor v přespolním běhu - Čáslav

22.4.    1. kolo soutěže družstev mladšího žactva – Benešov

23. 4.    PoŠuk – Pošemberský ultrakros

Změna termínu - závod bude 1.5. - Krajský přebor jednotlivců - Kutná Hora

20.5.    Krajký přebor ve vícebojích mladšího žactva - Čáslav

12.6.     2. kolo soutěže družstev mladšího žactva - Kolín

24.6.    3. kolo soutěže družstev mladšího žactva - Kutná Hora

2.9.      4. kolo soutěže družstev mladšího žactva - Vlašim

Starší žactvo ( 2007-2008)

27.3.       Krajský přebor v přespolním běhu - Čáslav

23. 4.     PoŠuk – Pošemberský ultrakros

24.4.           1. kolo soutěže družstev mužů a žen - Roztoky

29.4.           1. kolo soutěže družstev staršího žactva - Vlašim

8.5.              Krajský přebor jednotlivců staršího žactva - Kladno

21.-22.5.    Krajský přebor ve vícebojích - Benešov

27.5.            2. kolo soutěže družstev staršího žactva - Kolín

29.5.            2. kolo soutěže družstev mužů a žen - Český Brod

17.6.            3. kolo soutěže družstev staršího žactva - Stará Boleslav

26.6.            3. kolo soutěže družstev mužů a žen - Kolín

26.8.            4. kolo soutěže družstev staršího žactva - Čáslav

11.9.            4. kolo soutěže družstev mužů a žen - Roztoky

Dorost (2005-2006) a Junioři (2003-2004)

27.3.       Krajský přebor v přespolním běhu - Čáslav

19. 4.      Veřejné závody mládeže - Stará Boleslav

23. 4.      PoŠuk – Pošemberský ultrakros

24.4.       1. kolo soutěže družstev mužů a žen - Roztoky

30.4.       1. kolo soutěže družstev dorostu a juniorů - Kladno

7.5.          Krajský přebor jednotlivců dorost, junioři, dospělí

21.-22.5. Krajský přebor ve vícebojích - Benešov

29.5.        2. kolo soutěže družstev mužů a žen - Český Brod

4.6.          2. kolo soutěže družstev dorostu a juniorů - Kolín

26.6.        3. kolo soutěže družstev mužů a žen - Kolín

3.9.          3. kolo soutěže družstev dorostu a juniorů - Beroun

11.9.        4. kolo soutěže družstev mužů a žen - Roztoky