Trenéři

Jana Machorková

Kontakt: 733 620 749

Absolventka Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity KarlovyKateřina Čokrtová

V dětství jsem se věnovala atletice, přespolním běhů, triatlonu a turistickému závodu. Studuji analytickou chemii a nyní jsem také učitelkou na základní škole.

Školení

Tréner atletiky 2. třídy - specializace žactvo, Trenér žactva

Trenér kondičního běhu 3. třídy

Complex Core I., Školení lektorů a organizátorů pro školení trenérů žactva, Zpracování výsledků v Atletické kanceláři

Kontakt: 778 742 889

Stanislav Kosík

Atletiku jsem začal provozovat v 16 letech v Lokomotivě Kolín, jako sportovní chodec a následně i běžec na střední a dlouhé tratě.  Závodil jsem za Duklu Lipník nad Bečvou, AŠ Mladá Boleslav, Slavoj Český Brod a v roce 1996 -7 jsem hostoval a závodil v chůzi za TJ Kolín. V 18 letech jsem se stal trenérem atletiky IV. třídy, rozhodčím atletiky, cvičitelem lyžování. Po základní vojenské službě jsem s několika známými obnovil atletiku v Českém Brodě. Od této doby jsem trénoval mnoho závodníků, především mládežnického věku. Nejúspěšnější byl starší žák Jan Moravec, který reprezentoval ČR ve vrhu koulí a mladší žák Jan Tesař, který přešel ve starším žactvu do Staré Boleslavi, kde pod vedením svého otce několikrát reprezentoval ČR v běhu na 400m a štafetě 4 x 400m. V Českém Brodě jsem byl 6 x hlavním pořadatelem mistrovství ČR v chůzi na 20 km. V roce 1978 jsem byl rozhodčím atletiky na ME v Praze a od roku 1986 do roku1996 jsem byl instruktorem rozhodčích. V roce 1988 jsem dokončil FTVS UK Praha „ tělesná výchova a sport – trenérství“. 


Trenér atletiky 1. třídy a ústřední rozhodčí

David Machorek

Školení

Trenér žactva

Trenér kondičního běhu 3. třídy

Gabriela Baštářová

Školení

Trenér atletických přípravek

Eva Kvasničková

Školení

Trenér atletických přípravek

Aleš Hovorka

Školení

Trenér atletických přípravek

Tomáš Suchánek

Školení

Trenér atletických přípravek

Klára Ledvinová

Jsem studentkou 4. ročníku na střední zdravotnické škole. Atletice se věnuji šestým rokem a ze všeho nejraději mám sprinty a hod kladivem. Jako malá jsem hrála závodně tenis, chodila na aquabely a tancovala. Věnuji se trénování přípravky. 


Školení

Trenér atletických přípravek