Rekonstrukce Kutilky - Jak nám můžete pomoci?

Po dlouhé době využívání areálu od jeho vzniku, kdy měla dráha povrch ze škváry jsme se dočkali v roce 2018 schválení projektu a i započetí samotné rekonstrukce. V jejím průběhu nás ovšem nemile zaskočilo několik neplánovaných výdajů oproti původnímu rozpočtu. Pokud chcete podpořit atletický oddíl a konkrétně projekt rekonstrukce, budeme velice rádi :). Níže uvádíme náklady a možnou formu pomoci.

Jelikož je část rekonstrukce hrazena úvěrem od banky, rozhodli jsme se minimalizovat tuto část financování a požádat veřejnost o pomoc. Součastí této nabídky je možnost virtuálního vlastnictví atletické dráhy! Tedy každého dárce, který se spolupodílel na financování, odměníme formou certifikátu o virtuálním "vlastnictví" části atletické dráhy, jako poděkování za jeho (Vaši) pomoc.

Jak to bude fungovat? 

Virtuálně rozdělíme 360m dlouhou a pět metrů širokou atletickou dráhu na jednotlivé pozemky a každý metr nabídneme k možnosti jej sponzorovat.

 

Jaká je tedy cena?

Celkové náklady rekonstrukce jsou 22,820.000,-Kč. Atletická dráha je 360m dlouhá x 5m široká + rozšíření pro sprinty, tedy celková plocha je 3.260m2. Cena jednoho metru 7.000,-Kč. Minimální část pozemku není nijak dána. Je tedy možné koupit jeden m2 nebo více nebo i část 1m2 :).  

Současní virtuální "vlastníci" dle velikosti jejich příspěvků?

MŠMT 10,770.000,-Kč.

Město Český Brod 3,000.000,-Kč

Středočeský kraj 2,000.000,-Kč (příspěvek je předjednán, ale hlasovat se o něm teprve bude).

Každého dalšího sponzora uvedeme po jeho souhlasu zde a následně obdrží certifikát. 

K dnešnímu dni je tedy 69,1% pozemků již "zakoupeno" či "zamluveno".

Aktuální tabulka je k nahlédnutí zde

 

Komu se mám ozvat v případě zájmu?

atletikaceskybrod@seznam.cz  

Děkujeme :).

A zde je ukázka stavu před rekonstrukcí a záverečné fáze rekonstrukce. 
DSCF0203.jpg
IMG_9207.JPG
IMG_9212.JPG
kutilka1.jpg
kutilka2.jpg